Pomoc drogowa 24 H

Szanowny kliencie w związku z zmasowanymi atakami na nasze strony przez nieuczciwą  konkurencję prosimy pominąć czerwony tekst, pozostałe informacje znajdą Państwo poniżej oraz na pozostałych zakładkach. Zapraszamy.

Pozdrowienia dla nieuczciwej konkurencji jest nam niezmiernie miło że nasza skromna działalność jest tak bardzo WIELKIM ZAGROŻENIEM  dla takiego kolosa jak Wy Marcellu. Wykonywanie po 15 prostackich połączeń dziennie utwierdza nas w przekonaniu, że mamy do czynienia z ludźmi delikatnie mówiąc raczej ograniczonymi umysłowo, bardzo współczujemy. Zaręczam że próba wykończenia nas świadomie w chodząc w nasze Reklamy Google kilkadziesiąt razy dziennie wiedząc jakie koszty powodujecie dla nas nie zostanie bez echa.Na potwierdzenie informuję, że już mamy wystarczającą ilość dowodów i niebawem nasze reklamy znikną, więc będziecie mogli odpocząć. Już nie będziecie musieli po nocach ustawiać budzików, aby wstać i klikać w  nasze reklamy. Teraz możecie skupić się na refleksji co osiągnęliście i jakie poniesiecie konsekwencje. Poczekaj cierpliwie, czas i wasza działalność pracuje dla nas, na szczęście żyjemy w takim kraju gdzie istnieją instrumenty do walki z kimś takim. Pozdrawiam miłego spokojnego dnia. 

Specjalizacją naszej firmy jest profesjonalne holowanie, laweta 24 h, pomoc drogowa dostępna 24h przez cały rok na Polskę oraz całą Europę. Oferujemy Holowanie w ramach OC, AC pod wskazany adres lub na parking naszej firmy bezgotówkowo.

Nasze doświadczenie sięga kilkudziesięciu lat. Zapewniamy :
  1. Nasza lokalizacja przy południowej  granicy pozwala na bardzo szybki dojazd do klienta,  jesteśmy w stanie wyjechać nawet w najdalszy zakątek Europy i nie tylko, niezwłocznie po zgłoszeniu
  2. Dowóz samochodu zastępczego
  3. Dowóz paliwa
  4. Naprawy na miejscu zdarzenia
  5. Wymiana koła, naprawy wulkanizacyjne
  6. Awaryjne otwieranie samochodu po zatrzaśnięciu kluczyków
  7. Odpalenie samochodu
  8. Rozliczenie bezgotówkowe z ubezpieczycielem
  9. Naprawy po wypadkowe bezgotówkowo  od A-Z

W przypadku kolizji za granicą z OC sprawcy oferujemy bezgotówkowe holowanie, samochód zastępczy oraz naprawę.

Ponadto posiadamy kilka samochodów zastępczych w różnych klasach do Państwa dyspozycji jeden z nich dostarczymy nawet już na miejsce kolizji i otrzymają go Państwo na cały okres naprawy waszego samochodu nieodpłatnie.

Przy załadunku kładziemy szczególny nacisk na delikatne obchodzenie się z pojazdem klienta, gwarantując nie powstanie dodatkowych uszkodzeń stosując: Nowoczesny holowniki Rolki Wózki Wciągarki

Efekty tej pracy mogą państwo sprawdzić czytając opinie naszych klientów dostępne  na pozostałych zakładkach naszej strony. Zachęcamy do kontaktu w tych stresujących sytuacjach, spokojnie Państwu wszystko wytłumaczymy, doradzimy i na pewno pomożemy w każdej sytuacji. Z góry dziękujemy za wybór naszej firmy.