Pomoc drogowa 24 H

Specjalizacją naszej firmy jest profesjonalne holowanie, laweta 24 h, pomoc drogowa  samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe TIR , holowanie wyciąganie z rowów dostępna 24h przez cały rok na Polskę oraz całą Europę. Oferujemy Holowanie w ramach OC, AC pod wskazany adres lub na parking naszej firmy bezgotówkowo. Dodatkowo oferujemy transport wózków widłowych, maszyn rolniczych i budowlanych.

Nasze doświadczenie sięga kilkudziesięciu lat. Zapewniamy :
  1. Nasza lokalizacja przy południowej  granicy pozwala na bardzo szybki dojazd do klienta,  jesteśmy w stanie wyjechać nawet w najdalszy zakątek Europy i nie tylko, niezwłocznie po zgłoszeniu
  2. Dowóz samochodu zastępczego
  3. Dowóz paliwa
  4. Naprawy na miejscu zdarzenia
  5. Wymiana koła, naprawy wulkanizacyjne
  6. Awaryjne otwieranie samochodu po zatrzaśnięciu kluczyków
  7. Odpalenie samochodu
  8. Rozliczenie bezgotówkowe z ubezpieczycielem
  9. Naprawy po wypadkowe bezgotówkowo  od A-Z

W przypadku kolizji za granicą z OC sprawcy oferujemy bezgotówkowe holowanie, samochód zastępczy oraz naprawę.

Ponadto posiadamy kilka samochodów zastępczych w różnych klasach do Państwa dyspozycji jeden z nich dostarczymy nawet już na miejsce kolizji i otrzymają go Państwo na cały okres naprawy waszego samochodu nieodpłatnie.

Przy załadunku kładziemy szczególny nacisk na delikatne obchodzenie się z pojazdem klienta, gwarantując nie powstanie dodatkowych uszkodzeń stosując: Nowoczesny holowniki Rolki Wózki Wciągarki

Efekty tej pracy mogą państwo sprawdzić czytając opinie naszych klientów dostępne  na pozostałych zakładkach naszej strony. Zachęcamy do kontaktu w tych stresujących sytuacjach, spokojnie Państwu wszystko wytłumaczymy, doradzimy i na pewno pomożemy w każdej sytuacji. Z góry dziękujemy za wybór naszej firmy.