Pomoc drogowa 24 H

Specjalizacją naszej firmy jest profesjonalne holowanie, laweta 24 h, pomoc drogowa  samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe TIR . Dostępna 24h przez cały rok na Polskę oraz całą Europę. Zapewniamy :

Bardzo szybki dojazd do klienta

Dowóz samochodu zastępczego

Dowóz paliwa

Naprawy na miejscu zdarzenia

Wyciąganie z rowów

Wymiana koła, naprawy wulkanizacyjne

Awaryjne otwieranie samochodu po zatrzaśnięciu kluczyków

Odpalenie samochodu

Rozliczenie bezgotówkowe z ubezpieczycielem

Naprawy po wypadkowe bezgotówkowo  od A-Z

Oferujemy Holowanie w ramach OC, AC pod wskazany adres lub na parking naszej firmy bezgotówkowo. Dodatkowo oferujemy transport wózków widłowych, maszyn rolniczych budowlanych.   Nasze doświadczenie sięga kilkudziesięciu lat.

W przypadku kolizji za granicą z OC sprawcy oferujemy bezgotówkowe holowanie, samochód zastępczy oraz naprawę. Ponadto posiadamy kilka samochodów zastępczych w różnych klasach do Państwa dyspozycji jeden z nich dostarczymy nawet już na miejsce kolizji i otrzymają go Państwo na cały okres naprawy waszego samochodu nieodpłatnie. Przy załadunku kładziemy szczególny nacisk na delikatne obchodzenie się z pojazdem klienta, gwarantując nie powstanie dodatkowych uszkodzeń stosując: Nowoczesny holowniki Rolki Wózki Wciągarki

Efekty tej pracy mogą państwo sprawdzić czytając opinie naszych klientów dostępne  na pozostałych zakładkach naszej strony. Zachęcamy do kontaktu w tych stresujących sytuacjach, spokojnie Państwu wszystko wytłumaczymy, doradzimy i na pewno pomożemy w każdej sytuacji. Z góry dziękujemy za wybór naszej firmy.